Szkolenia przez Skype

Szkolenia BHP online

Szkolenia BHP online – obowiązek pracodawcy i pracownika

Kodeks pracy jasno określa, że każdy pracownik przystępujący do pracy musi odbyć obowiązkowe szkolenie z zakresu BHP, a następnie regularnie je powtarzać. Natomiast każdy pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikowi udział w szkoleniach BHP.  Zarówno pracodawca, jak i pracownik muszą mieć świadomość, jakie zagrożenia mogą pojawić się na konkretnym stanowisku pracy, dlatego szkolenie BHP to obowiązek wynikający z przepisów prawa, ale przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne szkolenia BHP online, realizowane przy pomocy dostępnego i nieodpłatnego komunikatora Skype.  Jest to idealna alternatywa do tradycyjnych szkoleń prowadzonych przez doświadczonych instruktorów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kursy BHP online odbywają się grupach kilkuosobowych, jak również indywidualnie.

Profesjonalne, certyfikowane szkolenia BHP online

Realizowane przez nas szkolenia BHP z wygodnej formie, jaką jest e-learning, są identyczne, jak szkolenia prowadzone w trybie stacjonarnym. Internetowe szkolenia BHP są zgodne z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r.

Nasza firma posiada solidne zaplecze merytoryczne i technologiczne, dlatego kursy BHP w trybie zdalnym przeprowadzane są szybko, sprawnie i skutecznie, a przede wszystkim zgodnie z prawem.

Bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca oraz bez tracenia czasu na dojazd, można odbyć u nas zarówno wstępne i okresowe szkolenie bhp onlineoraz zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, potwierdzoną wymaganymi zaświadczeniami i certyfikatami.

Po odbyciu e-szkolenia BHP i zdanie egzaminu, niezbędne zaświadczenie (skan) wysłane zostaną drogą e-mailem, natomiast oryginał tradycyjną pocztą na wskazany adres.

Internetowe kursy BHP dla pracowników i pracodawców

W naszej ofercie dostępne są e-szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców.

Przeprowadzamy szkolenia zarówno wstępne, jak i okresowe.

  • Szkolenia BHP online dla pracodawców,
  • Szkolenia BHP online dla pracodawców i kierujących pracownikami,
  • Szkolenia wstępne BHP online dla pracowników,
  • Szkolenia okresowe BHP online dla pracowników.

Szkolenia BHP online – cena

  • Szkolenie wstępne BHP online  (instruktaż ogólny) od 40 zł/osoba
  • Szkolenie okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach robotniczych od 50 zł/osoba
  • Szkolenie okresowe BHP dla pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych od 50 zł/osoba
  • Szkolenie okresowe BHP dla pracowników inżynieryjno–technicznych od 80 zł/osoba
  • Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami od 100 zł/osoba

Kursy i szkolenia BHP przez internet 

Realizowane przez naszą firmę szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy za pośrednictwem komunikatora Skype to przystępna forma nauki. Szkolenia są ciekawe, wartościowe oraz merytoryczne. Doświadczony instruktor w sposób zrozumiały i łatwo przystępny wyjaśnia wiele zagadnień i przepisów związanych z bezpieczeństwem i zdrowiem w miejscu pracy.

Obecnie, w czasie pandemii koronawirusa COVID-19, szkoleniach BHP w formie e-learningu, bez konieczności udziału w stacjonarnym kursie to absolutnie najbezpieczniejsza forma.

Skorzystanie z internetowej wersji kursu, jest niezwykle wygodne, zwłaszcza w przypadku pracowników, którzy powinni odbyć okresowe szkolenie BHP, a swoje obowiązki zawodowe aktualnie wykonują zdalnie. Szkolenie BHP online, doskonale sprawdzi się również w przypadku pracodawców, którzy na bieżąco chcą pogłębić i utrwalić swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a tym samym zapewnić swoim pracownikom jak najlepsze i najbezpieczniejsze warunki pracy.

Z przeprowadzanych przez naszą firmę kursów BHP online skorzystało już wiele przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych na terenie całego kraju. Aby odbyć szkolenie internetowe, wystarczy komputer z dostępem do sieci oraz zainstalowany komunikator Skype.

W celu uzyskania więcej informacji na temat dostępnych terminów szkoleń on line zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Share This